* به اطلاع کلیه اعضای متقاضی استفاده از استراحتگاه های خانه کارگر می رساند برنامه زمانبندی رزرو استراحتگاه در مردادماه ۱۴۰۲ به منظور تسهیل شرایط متقاضیان به شرح ذیل اعلام می گردد.
 زمانبندی رزرو به شرح ذیل میباشد:
 یکم تیر: استراحتگاه های مشهد - پرند - اصفهان
دوم تیر: استراحتگاه چمخاله
سوم تیر: استراحتگاه های قشم - شیراز - سرعین
چهارم تیر: استراحتگاه های گرگان - اردبیل - یزد
پنجم تیر: استراحتگاه تبریز

متقاضیان جهت رزرو می بایست فقط در تاریخ های معین از ساعت ۱۰ صبح به پایگاه اینترنتی خانه کارگر به نشانی www.workerhouse.ir قسمت سامانه سرا و یا لینک مستقیم سامانه رزرواسیون استراحتگاه ها به نشانی https://mworkerhouse.ir مراجعه نموده و تاریخ های موردنظر را در مردادماه ۱۴۰۲ انتخاب نمایند.در صورت بروز هرگونه سوال یا اشکال در روند رزرواسیون، همکاران ما از طریق سامانه تلفنی ۰۲۱۹۱۰۰۹۰۸۸ (داخلی صفر) پاسخگوی موارد مطروحه خواهند بود.لطفا ضوابط و شرایط استراحتگاه ها را بدقت مطالعه کنید


ادامه خبر

دولت‌ها به‌جای پرداختِ تعهداتشان از بیت‌المال، دست در حق‌الناسِ تامین اجتماعی می‌کنند

عضو هیئت اجرایی خانه کارگر استان سمنان در آیین بزرگداشت روز تامین اجتماعی تصریح نمود  :سازمان تامین اجتماعی سازمانی با صندوق بین النسلی است که منابع آن از طریق جمع آوری بخشی از حقوق کارگران و کارکنان تحت شمول قانون کار بیمه شده ایجاد شده است. این کارگران بیمه شده در دوران اشتغال و قبل از بیکاری، از کارافتادگی و بازنشستگی، ۳۰ درصد از حقوق خودشان را در این صندوق ذخیره‌سازی کردند. هدف از ایجاد صندوق نیز این است که فرد شاغل بیمه شده برای هزینه درمان خود در دوران اشتغال و بازنشستگی، و همچنین پس از بازنشستگی در قالب دریافت حق مستمری بازنشستگان، از منابع صندوق بهره‌مند شود.

 
ادامه خبر

دیدار دکتر محمد کاظم امیدیان مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان و حبیب الله محقق دبیر اجرایی خانه کارگر استان بامهندس سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان جهت بازگویی مشکلات درمانی کارگران در حفظ و جذب پزشکان متخصص در مراکز درمانی تامین اجتماعی سراسر استان
 
ادامه خبر

اظهار نگرانی معاون دبیرکل خانه کارگر از وضعیت بحرانی صندوق‌های بیمه‌ای کشور

معاون دبیرکل خانه کارگر کشور از وضعیت صندوق های بیمه در کشور اظهارنگرانی کرد وگفت: این صندوق ها درصورت تداوم این وضعیت و بی تفاوتی به آن ممکن است به پاشنه آشیل جامعه تبدیل شوند.

ادامه خبر

نبود پزشک متخصص در مراکز درمانی تأمین اجتماعی/ مسؤولان برای رفع آلودگی هوا چاره‌ای بیندیشند

دبیر اجرایی خانه کارگر استان سمنان از نبود پزشک متخصص در مراکز درمانی تأمین اجتماعی در این استان انتقاد کرد و گفت: مسؤولان برای رفع آلودگی هوا چاره‌ای بیندیشند.
ادامه خبر