پیام تبریک خانه کارگر استان سمنان به مناسبت توافق‌ ژنو

متن این پیام به شرح ذیل است: "بار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌ای دیگر بر جهانیان اثبات شد و کشورمان توانست اقتدار خود را در مجامع جهانی به رخ بدخواهان نظام بکشد و ثابت کند که هیچ‌گاه بدنبال سلطه‌گری نیست و اجازه هم نمی‌دهد دیگران در امور داخلی و خارجی ملت ایران دخالت کند.

ارزش، اعتبار و انسجامی که امروز انقلاب اسلامی به آن دست یافته حاصل زحمات، درایت و مجاهدت‌های بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام‌خمینی(ره) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت امام‌خامنه‌ای که تجسم عینی حضور فقه، اخلاق و دانش در عرصه سیاست است، می‌باشد.

امروز اگر نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات ژنو با کشورهای 1+5 اینگونه با اقتدار از منافع ملی و حقوق مشروع ایران دفاع می‌کنند، به پشتوانه حمایتی مردمی است که هشت سال در مقابل قدرت‌های خونخوار جهانی از جان و مال خود گذشتند تا نگذارند ذره‌ای از خاک این مرز و بوم بدست آنها بیفتد.

تشکیلات خانه کارگر استان سمنان نیز به نوبه خود ضمن تبریک موفقیت تیم مذاکره‌کننده کشورمان با کشورهای 1+5 در عرصه انرژی هسته‌ای به رهبر فرزانه انقلاب، رئیس‌جمهور و ملت شریف و آزادی‌خواه ایران اسلامی، از خداوند منان، پیروزی،‌ عزت و افتخار برای امت اسلامی در تمام عرصه‌های جهانی را مسئلت دارد".

ارسال نظر

ارسال نظر

    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbullyangry
عکس خوانده نمی شود