صدور کارت عضویت
نظرسنجی
مایل به افزایش کدام خدمات خانه کارگر می باشید؟


پیوندها
مقام معظم رهبري

رياست جمهوري اسلامي ايران

وزارت تعاون

سامانه فيش حقوقي بازنشستگان

سوابق بيمه اي بيمه شده گان تامين اجتماعي

آمار بازديد
خانه کارگر استان سمنان
عنوان ناتوانی بازنشستگان سمنان در وصول طلب ۳۵۰ میلیونی از بیمه دی
موضوع کانون بازنشستگان خبرگزاری ها  تاریخ تاريخ: 25-09-1392, 09:47   بازدیدها بازديدها: 2 767

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان سمنان از پرداخت نشدن ۳۵۰ میلیون تومان از هزینه‌های درمانی بیش از ۳۵ هزار بازنشسته سمنانی از سوی شرکت بیمه دی خبر داد. 

«حبیب الله محقق» با اشاره به اینکه قرار داد بیمه تکمیلی دی با کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی در ابتدای آبان ماه به اتمام رسیده است به ایلنا گفت: با وجود آنکه کانون بعد از یک ماه تاخیر پس از اتمام قرار داد بیمه دی، قرار داد دیگری با یک شرکت بیمه‌ای دیگر بنام «آتیه سازان حافظ» منعقد کرده است، اما هنوز مطالبات کارگران بازنشسته از سوی بیمه دی پرداخت نشده است. 

او با بیان اینکه در استان سمنان بیش از ۳۵ هزار کارگر بازنشسته تامین اجتماعی حضور دارند، افزود: بیمه تکمیلی دی پیش از اتمام قرارداد با کانون عالی بازنشستگان، باید تمام مطالبات کارگران بازنشسته را تسویه می‌کرد و مسئولان پیشین کانون در این زمینه کوتاهی کرده‌اند. 

به گفته این فعال کارگری، بیمه تکمیلی دی در طول مدت قرارداد با کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی به تعهدات خود در خصوص پرداخت هزینه‌های درمانی بازنشستگان پایبند نبوده و در اکثر موارد در پرداخت هزینه‌ها سلیقه‌ای عمل می‌کرده است.

محقق در خاتمه با تاکید بر پرداخت مطالبات بازنشستگان از سوی بیمه دی، ادامه روند جاری را به زیان بازنشستگان دانست و اظهار داشت: بیمه دی طبق قرارداد  هنوز موظف به پرداخت همه مطالبات بیمه شدگان است و بازنشستگان در این خصوص به پی گیری‌های خود ادامه می‌دهند.


0
0
0
0 نفر
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
  • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
    laughinglollovenorecourserequestsad
    tonguewassatcryingwhatbullyangry
کد امنیتی :
عکس خوانده نمی شود
ثبت کد :

 
کليه حقوق اين سايت متعلق است به خانه کارگر استان سمنان
صفحه اصلي / تماس با ما / درباره ما / نقشه سايت
چشم انداز رسانه هاي سمنان