صفحه اصلي > اطلاع رسانی ها خانه کارگر کانون بازنشستگان > سال 1397 مبارک / پیام تبریک دبیر اجرائی خانه کارگر استان سمنان

سال 1397 مبارک / پیام تبریک دبیر اجرائی خانه کارگر استان سمنان


2-01-1397, 03:35. نويسنده: admin
  ❤️   هو المعين  ❤️
اینجانب فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را به کلیه اقشار کارگران،بازنشستگان و مستمری بگیران به ‌ویژه همکاران تلاش‌گر و اعضا خانه کارگر استان سمنان صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.
 سال ١٣٩٦ سپری شد و شما کارگران عزیز و تلاش‌گران  استان سمنان، با علم به اهمیت کاری که انجام می‌دهید و در سایه‌ توجهات الهی، کارنامه‌ پربار دیگری از کار و تلاش را در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، به یادگار گذاشتید. سالی سرشار از تعامل، تلاش و شور و شعف را همراه شما کارگران عزیز پشت سر گذاشتیم و هم اکنون با ظهور و بروز بهار فرح بخش، با استعانت از معمار پویندگی و پایندگی، امید است دلهامان را به نور ایمان و دستهامان را با تحول و شکوفایی همراه سازیم و گامهای استواری را در تحقق ایده ها و طرح های ماندگار برداریم.
بهار 97 را در حالی آغاز می کنیم که اشک ها و لبخندها در هم آمیخته اند. پروردگارا تو را سوگند می دهیم، دل ما را به ظهور فرزندش زنده گردان.  
ضمن صمیمانه ترین شادباش ها به یمن فرارسیدن بهار سال 1397 و با آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری و سربلندی و پیروزی تمامی خدمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، بدینوسیله از تلاش ها و مشارکت فعال همه کارگران عزیز در  سال گذشته قدردانی نموده و از آستان حضرت احدیت مزید توفیق روز افزون را برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید، برای اعتلای آرمانهای کشور در سال پیش رو خواهانم.  

حبیب اله محقق
دبیر اجرائی خانه کارگر استان سمنان


بازگشت