صدور کارت عضویت
نظرسنجی
مایل به افزایش کدام خدمات خانه کارگر می باشید؟


پیوندها
مقام معظم رهبري

رياست جمهوري اسلامي ايران

وزارت تعاون

سامانه فيش حقوقي بازنشستگان

سوابق بيمه اي بيمه شده گان تامين اجتماعي

آمار بازديد
خانه کارگر استان سمنان
عنوان دبیرکل خانه کارگر بر لزوم توجه به موضوع امنیت شغلی کارگران تاکید کرد
موضوع خانه کارگر خبرگزاری ها  تاریخ تاريخ: 16-10-1394, 06:56   بازدیدها بازديدها: 1 101

دبیرکل خانه کارگر بر لزوم توجه به موضوع امنیت شغلی کارگران تاکید کرد
سمنان - ایرنا - دبیرکل خانه کارگر کشور گفت : باید برای اشتغال و امنیت کارگر و حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی و حفظ امنیت شغلی کارگران تلاش کنیم.
به گزارش ایرنا، علیرضا محجوب عصر روز سه شنبه در بازدید از شرکت عقاب افشان سمنان سازنده انواع اتوبوس اسکانیا و در جمع مدیر و کارگران این واحد تولیدی، قشر کارگر را از اقشار تأثیرگذار در اقتصاد کشور دانست و گفت : باید از اشتغال و امنیت کارگری و حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی و حفظ امنیت شغلی کارگران را وظیفه خود بدانیم و در این را گام برداریم.
وی حفظ امنیت شغلی کارگران را اولین اولویت نمایندگان و مسئولان دانست و گفت : فراهم کردن رفاه و معیشت و ارتقاء وضعیت کارگران در اولویت دوم و پس از حفظ امنیت شغلی قرار دارد.
محجوب با اشاره به اینکه از مصیبت هایی که در این سالها بر شرکت عقاب افشان گذشته، بی خبر نیستم و بسیار متاثر شدم، گفت: امروز می بایست شاهد فعالیت چند برابری کارگران نسبت به وضع موجود باشیم و ظرفیت تولید نیز افزایش پیدا می کرد.
دبیرکل خانه کارگر کشور تاکید کرد: مسئولان باید از این واحد تولیدی که نقش بسزایی در پویا کردن اقتصاد کشور دارد تلاش کنند.
اکبری راد مدیرعامل شرکت عقاب افشان سمنان با اشاره به اینکه در حال حاضر این شرکت دو نوع اتوبوس بین شهری مارال و شهری آرین را تولید می کند، اظهار داشت: پیش بینی می شود تولید امسال اتوبوس های شرکت عقاب افشان تا پایان امسال به 500 دستگاه برسد که برای مصرف داخلی به فروش می رسد.
دبیرکل خانه کارگر همچنین از شرکت فروسیلیس سمنان بازدید کرد.
محجوب با حضور در این کارخانه، از بخش های مختلف آن بازدید و ضمن آشنایی با تولیدات این کارخانه، نحوه تولید محصولات آن را مورد بررسی قرار داد.
رسول گلخواه سمنانی مدیر این شرکت گزارشی از عملکرد و فعالیت های این کارخانه ارائه کرد و گفت: در کوره های این کارخانه از فناوری قوس الکتریکی استفاده می شود و مرغوب ترین نوع فروسیلیسیم به ظرفیت سالانه 25 هزار  تولید می شود
شایان ذکر است بیش از دو هزار واحد صنعتی کوچک و بزرگ در استان سمنان فعالیت دارد.
0
0
0
0 نفر
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
  • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
    laughinglollovenorecourserequestsad
    tonguewassatcryingwhatbullyangry
کد امنیتی :
عکس خوانده نمی شود
ثبت کد :

 
کليه حقوق اين سايت متعلق است به خانه کارگر استان سمنان
صفحه اصلي / تماس با ما / درباره ما / نقشه سايت
چشم انداز رسانه هاي سمنان