صدور کارت عضویت
نظرسنجی
مایل به افزایش کدام خدمات خانه کارگر می باشید؟


پیوندها
مقام معظم رهبري

رياست جمهوري اسلامي ايران

وزارت تعاون

سامانه فيش حقوقي بازنشستگان

سوابق بيمه اي بيمه شده گان تامين اجتماعي

خانه کارگر استان سمنان
عنوان پیام تبریک خانه کارگر استان سمنان به مناسبت توافق‌ ژنو
موضوع اطلاع رسانی ها خانه کارگر   تاریخ تاريخ: 15-01-1394, 08:54   بازدیدها بازديدها: 1 399

متن این پیام به شرح ذیل است: "بار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌ای دیگر بر جهانیان اثبات شد و کشورمان توانست اقتدار خود را در مجامع جهانی به رخ بدخواهان نظام بکشد و ثابت کند که هیچ‌گاه بدنبال سلطه‌گری نیست و اجازه هم نمی‌دهد دیگران در امور داخلی و خارجی ملت ایران دخالت کند.

ارزش، اعتبار و انسجامی که امروز انقلاب اسلامی به آن دست یافته حاصل زحمات، درایت و مجاهدت‌های بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام‌خمینی(ره) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت امام‌خامنه‌ای که تجسم عینی حضور فقه، اخلاق و دانش در عرصه سیاست است، می‌باشد.

امروز اگر نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات ژنو با کشورهای 1+5 اینگونه با اقتدار از منافع ملی و حقوق مشروع ایران دفاع می‌کنند، به پشتوانه حمایتی مردمی است که هشت سال در مقابل قدرت‌های خونخوار جهانی از جان و مال خود گذشتند تا نگذارند ذره‌ای از خاک این مرز و بوم بدست آنها بیفتد.

تشکیلات خانه کارگر استان سمنان نیز به نوبه خود ضمن تبریک موفقیت تیم مذاکره‌کننده کشورمان با کشورهای 1+5 در عرصه انرژی هسته‌ای به رهبر فرزانه انقلاب، رئیس‌جمهور و ملت شریف و آزادی‌خواه ایران اسلامی، از خداوند منان، پیروزی،‌ عزت و افتخار برای امت اسلامی در تمام عرصه‌های جهانی را مسئلت دارد".


2
2
0
2 نفر
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
  • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
    laughinglollovenorecourserequestsad
    tonguewassatcryingwhatbullyangry
کد امنیتی :
عکس خوانده نمی شود
ثبت کد :

 
کليه حقوق اين سايت متعلق است به خانه کارگر استان سمنان
صفحه اصلي / تماس با ما / درباره ما / نقشه سايت
چشم انداز رسانه هاي سمنان