قهر با صندوق رای معنا ندارد

دبیر اجرائی خانه کارگر استان سمنان-حبیب اله محقق

قهر با صندوق های راي و انزوا معنايي ندارد
 
همه باید بدانیم كه حكومت ما متكي بر راي مردم است.

 

حبیب الله محقق با بيان مطلب فوق افزود: ملت ايران اسلامي در منطقه‌اي است كه به ندرت در اين منطقه انتخابات جدي وجود دارد و اگر هم انتخاباتی مي‌بينيم، انتخاباتی تشريفاتي است.

وي بیان داشت: ملت ايران اسلامي پس از 100 سال مبارزه عليه استبداد امروز داراي حكومتي مردمي و اسلامي است كه مردم به واسطه سعي خود در اداره جامعه نقش دارند.

ادامه خبر

زندگینامه

اینجانب حبیب اله محقق فرزند عباسعلی در سال 1334 در خانواده ای مذهبی بدنیا آمدم پس از طی دوران طفولیت و تحصیل در مدارس صادقیه سمنان امام خمینی و هنرستان در سال 1353 موفق به اخذ دیپلم و در سال 1355 موفق به اخذ فوق دیپلم از مدرسه عالی تکنولوژی سمنان شدم و پس از طی خدمت سربازی در مدت 2 سال همزمان با آغاز تظاهرات و راهپیمایی های امت شهید پرور با انقلابیون همراه شده و در طراحی شعارها علیه رژیم طاغوت و ... نقش فعال و ارزنده ای داشته ام و با آغاز پیروزی انقلاب اسلامی در نگهداری و پاسداشت از دست آوردهای انقلاب بطور 24 ساعته مشغول شدم تا اینکه حضرت امام (ره) فرمان تشکیل بسیج بیست میلیونی را صادر نمودند و به عنوان اولین فرمانده پایگاه حمزه شروع به فعالیت نمودم حدود 20 سال مسئولیت 2 پایگاه حمزه و شهید مدرس (بسیج کارخانجات)را عهده دار بودم همواره بعنوان رزمنده ای کوچک در نهادهای مقدس بسیج ،گردان های عاشورا و .. فعالیت داشته و در سال 1359 جز اولین گروه از مجروحین جنگ تحمیلی در منطقه غرب کشور می باشم و در سال 1363 حدود 5 ماه بمنظور آموزش نیروهای حزب اله لبنان در آن کشور بوده ام. ذر سال 1372 کارشناسی حسابداری را از دانشگاه دریافت نموده ام. از چند  دستگاه و ارگان دولتی دعوت به کار شده و گزینش شدم مانند :دانشگاه سمنان ،بیمارستان امیرالمومنین،دانشگاه علوم پزشکی،جهاد سازندگی،سپاه پاسداران،کمیته امداد انقلاب اسلامی اما به جهت عشق و ارادتی که به محیط های کارگری داشته ام ترجیح دادم در این محیط ادامه اشتفال داشته باشم.در سال 1383 بازنشسته شدم و در حال حاضر مدیرعامل یکی از واحدهای تولیدی می باشم.ادامه خبر